Publikacje urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie


Nagłówek

Publikacje

 • "Lubelskie na rynku pracy" 4/24 2017

  Zapraszamy do lektury biuletynu Lubelskie na rynku pracy, gdzie znaleźć można aktualne informacje przekazane przez Wydziały Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie: Badań i Analiz, Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Polityki Rynku Pracy i Pośrednictwa Pracy, Filie w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu oraz...

 • Nowe publikacje

  Wojewódzki urząd Pracy w Lublinie prezentuje nowe publikacje: Niezbędnik gimnazjalisty i Niezbędnik pracodawcy - oferta urzędów pracy Załączniki Niezbędnik gimnazjalisty - 2017 (pdf, 2259 KB) Niezbędnik pracodawcy - oferta urzędów pracy - 2017 (pdf, 1790 KB)

 • "Lubelskie na rynku pracy" 3/23 2017

  Zapraszamy do zapoznania się z 23-cim numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy". Temat przewodni niniejszego numeru stanowi inwestycja w siebie.

 • Ulotki informacyjne Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lublinie

  Ulotki informacyjne Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z zakresu poradnictwa zawodowego (edycja 2017).

 • "Lubelskie na rynku pracy" 1-2/22 2017

  Zapraszamy do zapoznania się z 22-tym numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy". Załączniki Biuletyn informacyjny WUP 1-2(22) 2017 (pdf, 3574 KB)

 • Wyniki badania Barometr Zawodów

  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania  Barometr zawodów , realizowanego w skali województwa lubelskiego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Była to druga edycja badania realizowanego na terenie całego kraju na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Barometr zawodów stanowi krótkookresową prognozę, wypracowaną przez ekspertów regionalnego rynku pracy, dotyczącą zapotrzebowania na pracowników w roku 2017. W ramach badania w województwie lubelskim zorganizowanych zostało 21 paneli...

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę