Publikacje urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie


Nagłówek

Publikacje

 • "Lubelskie na rynku pracy" 4/2018

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym (4/2018) numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy".

 • "Lubelskie na rynku pracy" 3 2018

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym (3/2018) numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy".

 • Bądź sobie szefem - Poradnik dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą

  Zapraszamy do lektury Poradnika dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą - Bądź sobie szefem (edycja 2018) Załączniki Bądź sobie szefem 2018 - broszura (pdf, 924 KB)

 • Ulotki informacyjne Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lublinie

  Ulotki informacyjne Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z zakresu poradnictwa zawodowego (edycja 2018). Załączniki Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej - ulotka (pdf, 3487 KB) Adresy internetowe - ulotka (pdf, 2643 KB) Twoje CV - ulotka (pdf, 2930 KB) List motywacyjny - ulotka (pdf,...

 • "Lubelskie na rynku pracy" 2 2018

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym (2/2018) numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy".

 • "Lubelskie na rynku pracy" 1 2018

  Zapraszamy do lektury biuletynu  Lubelskie na rynku pracy nr 1/2018. Załączniki Biuletyn informacyjny WUP 1 2018 (pdf, 3652 KB)

 • "Lubelskie na rynku pracy" 4/24 2017

  Zapraszamy do lektury biuletynu Lubelskie na rynku pracy, gdzie znaleźć można aktualne informacje przekazane przez Wydziały Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie: Badań i Analiz, Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Polityki Rynku Pracy i Pośrednictwa Pracy, Filie w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu oraz...

 • Nowe publikacje

  Wojewódzki urząd Pracy w Lublinie prezentuje nowe publikacje: Niezbędnik gimnazjalisty i Niezbędnik pracodawcy - oferta urzędów pracy Załączniki Niezbędnik gimnazjalisty - 2017 (pdf, 2259 KB) Niezbędnik pracodawcy - oferta urzędów pracy - 2017 (pdf, 1790 KB)

 • "Lubelskie na rynku pracy" 3/23 2017

  Zapraszamy do zapoznania się z 23-cim numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy". Temat przewodni niniejszego numeru stanowi inwestycja w siebie.

 • Ulotki informacyjne Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lublinie

  Ulotki informacyjne Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z zakresu poradnictwa zawodowego (edycja 2017).

 • 7 dni poszukiwania pracy

  Kolejna edycja poradnika "7 dni poszukiwania pracy", wzbogacona o najbardziej aktualne i pomocne informacje dotycząca procesu poszukiwania zatrudnienia.

 • Bądź sobie szefem - Poradnik dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą

  Zaktualizowaliśmy dziesiątą już edycję broszury pt.: "Bądź sobie szefem - Poradnik dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą". Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania, dostarczy niezbędnych informacji i utwierdzi w decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej. Więcej nowych firm, to więcej miejsc pracy, bardziej konkurencyjny rynek, większe dochody...

 • "Lubelskie na rynku pracy" 1-2/22 2017

  Zapraszamy do zapoznania się z 22-tym numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy". Załączniki Biuletyn informacyjny WUP 1-2(22) 2017 (pdf, 3574 KB)

 • Wyniki badania Barometr Zawodów

  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania  Barometr zawodów , realizowanego w skali województwa lubelskiego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Była to druga edycja badania realizowanego na terenie całego kraju na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Barometr zawodów stanowi krótkookresową prognozę, wypracowaną przez ekspertów regionalnego rynku pracy, dotyczącą zapotrzebowania na pracowników w roku 2017. W ramach badania w województwie lubelskim zorganizowanych zostało 21 paneli...

 • "Lubelskie na rynku pracy" 4/21 2016

  Zapraszamy do zapoznania się z 21-tym numerem biuletynu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie "Lubelskie na rynku pracy". Załączniki Biuletyn informacyjny WUP 4(21) 2016 (pdf, 2141 KB)

Wyświetlanie 16 - 30 z 46 rezultatów.
Pozycji na stronę: 15

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę